درباره ما

وارداتی

تنوع بالا

نظارت و تایید کیفیت

برند معتبر و ثبت شده

شرکت بازرگانی امیران تجارت بدر در سال 1388  با هدف صادرات و واردات  مواد اولیه محصولات غذایی تاسیس شد. همگام با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید انواع مواد اولیه محصولات غذایی ، آرایشی و بهداشتی  در جهان و ورود محصولات مختلف با کیفیتهای پایین از مبادی غیر قانونی به کشور، این شرکت ضمن اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح اقدام به واردات و توزیع مواد اولیه با کیفیت برتر و مطابق با استانداردهای ایران و اروپایی نمود.

پس از قانونمند شدن نحوه واردات از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی ، این شرکت اقدام به اخذ پروانه بهداشتی ورود برای محصولات وارداتی خود  نموده است . خط مشی این شرکت واردات محصولات با کیفیت بالا و مورد قبول وزارت بهداشت و موسسه استاندارد از کارخانجات دارای گواهینامه های معتبر مانند :    ISO22OOO,IFS ,BRC, FDA certificate و گواهی حلال میباشد. شرکت امیران تجارت بدر از نخستین و معتبرترین وارد کنندگان مواد اولیه غذایی ، آرایشی و بهداشتی در کشور بوده و تمامی محصولات دارای پروانه بهداشتی ورود بوده  و کلیه نامهای تجاری وارداتی نیز در وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به ثبت رسیده اند.

در راستای عمل به  دستورالعمل وزارت بهداشت و به دنبال اجرای طرح PMS ،این شرکت هر شش ماه یکبار اقدام به نمونه برداری از محصولات وارداتی در مبادی ورود یا پس از اخذ مجوز ترخیص در انبار نموده و نمونه محصولات را جهت مطابقت با معیارهای قابل قبول به آزمایشگاه های معتبر ارسال می نماید.محصولات مشمول استاندارد اجباری نیز در هر بار ترخیص توسط آزمایشگاههای مورد تایید موسسه استاندارد آزمایش می شوند. محصولات وارداتی این شرکت شامل انواع رنگهای خوراکی می باشد.